© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Girişimci İş Kadınları Yemekte Buluştu

Girişimci İş Kadınları Yemekte Buluştu

Girişimci İş Kadınları Derneği (ANGİKAD), her yıl Ramazan ayı vesilesiyle organize ettikleri geleneksel iftar yemeğini bu sene Grand Ankara Hotel’de düzenledi.

ANGİKAD Yönetim Kurulu ve dernek üyelerini bir araya getiren etkinlik, yoğun bir katılımla gerçekleşti. İftar yemeğine katılan konuklar arasında Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve CHP Milletvekili Mehmet Güzelmansur’un da bulunduğu, iş, sivil toplum ve cemiyet hayatınca yakından tanınan isimler vardı. ANGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Hande Öztürk’ün açılış konuşmasının ardından keyifli bir akşam yemeği yiyen misafirler bol bol sohbet ederek hasret giderdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.