© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genç İş Adamları Baloda Buluştular

Genç İş Adamları Baloda Buluştular

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençli ve Spor Bayramı’nı şık bir baloyla kutladı.

ANGİAD Gençlik Balosu Rixos Grand Ankara’da yaklaşık yedi yüz kişilik bir katılımla şölen havasında gerçekleşti. Ankara’ya kazandırılan yenilikler ve Ankara’nın gelişimi için yapılan çalışmaların sürekliliğini sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten ANGİAD Başkanı Abdullah Değer bu özel bayramı kutlamanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Gençlik balosuna katılan seçkin davetliler şıklıklarıyla göz kamaştırırken gece boyunca gerçekleşen sahne performanslarıyla keyifli bir gece geçirdiler. Baloya özel sahne alan Nükhet Duru da seslendirdiği şarkılarla davetlilere muhteşem bir konser verdi.

[nggallery id=1308]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.