© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Genç Girişimciler 9. Yılında

Genç Girişimciler 9. Yılında

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği kuruluşunun 9. yıl dönümünü şık bir baloyla kutladı.

Kutlama balosuna çok sayıda önemli isim ve birçok yeni üye katıldı. Güzel bir akşam yemeğinin ardından müzik eşliğinde eğlenceli anlar geçiren konuklar daha sonra derneğe yeni katılan genç girişimcilere verilen plaket törenini izlediler. 19 Mayıs 2003 yılında Ankara’da kurulan derneklerinin 9. yıl dönümü nedeniyle büyük mutluluk yaşadıklarını söyleyen dernek başkanı Nezih Allıoğlu bu önemli günde kendilerini yalnız bırakmayan konuklara teşekkürlerini dile getirdi.

 

[nggallery id=1335]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.