© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gayrimenkul Devleri Davette Buluştu

OXO Investments, Berkeley Group ile gerçekleştirdiği davetini, Ayla Toprak Zengin ve eşi Ömer Zengin’in ev sahipliğinde, Bodrum Palmarina’da gerçekleştirdi.

Gayrimenkul Devleri Davette Buluştu

Londra merkezli OXO Investments, İngiltere’nin gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Berkeley Group ile Londra’daki emlak projelerini, emlak piyasası alım-satım işlemleri ile ilgili bilgileri paylaştığı davetini Ayla Toprak Zengin ve eşi Ömer Zengin’in ev sahipliğinde Bodrum Palmarina’da gerçekleştirdi. Ünlü isimlerin katıldığı davette konuklara Londra’da gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili bilgiler verildi.

Review
4
Test
Summary

summary text for reviews

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.