© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nde Ünlüler Geçidi

Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nde Ünlüler Geçidi

Açıldığı ilk günden beri herkesin akın ettiği Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi ünlülerle doldu taştı.

 

Orçun Benli imzası taşıyan “Bu Son Olsun” adlı film muhteşem bir galayla gösterime girdi. Prestige Sinemaları’nın ev sahipliği yaptığı geceye film oyuncularından  Mustafa Uzunyılmaz, Ferit Kaya, Orhan Eşkin, Hazal Kaya, Volga Sorgu, Ufuk Bayraktar, Deniz Uğur gibi birçok önemli isim katıldı. 12 Eylül dönemine mizahi bir açıdan yaklaşan “Bu Son Olsun” adlı film izleyicilerden de tam not aldı.

[nggallery id=1001]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorumlar(2)

 • blank

  NARINÇ ATAMAN

  4 Şubat 2012

  Her sayıda daha da kapsayıcı ve renkli MAG’ı zevkle takip ediyorum. Yaratıcı kadroya tebrikler ve teşekkürler

 • blank

  şafak çındemir

  18 Şubat 2012

  YAZI YAZI Kim okuyor acaba merakta etmiyorum aslında okumuş olsaydık kimbilir nerede olurduk cok zayıf kaldık AFRİKA bile fransızca konuşuyor TABİ KÜLTÜRDE almış Demek buda onun KADERİNDE VAR saygılarımla NOT İSTERSENİZ BU YAZIMI GÖRMEMEZLİKTEN GELİN ŞAFAK ÇINDEMİR

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.