© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Fark Yaratanların Zirvesi

Fark Yaratanların Zirvesi

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) tarafından Rixos Otel’de düzenlenen 3. Markalar Zirvesi’nde Fark Yaratan markaların temsilcileri biraraya geldi.
Toplantıya çok sayıda işadamı ve sivil toplum kuruluşları yöneticileri katıldı. Etkinliğe konuşmacı olarak ise farklı sektör ve iş alanından birçok yönetici katıldı. Konuşmacılar katılımcılara kendi markalarını yaratma süreçleri, bu süreçte karşılaştıkları zorluklar ve bu zorlukları aşma yöntemlerini anlattılar.Zirve’ye birçok iş adamının yanı sıra siyasi isimler ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan katıldı. Çağlayan, iş adamlarının sorunlarını dinleyerek not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.