© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitler Seminerde Buluştu

Elitler Seminerde Buluştu

American Express sponsorluğunda, Uluslararası Güncel Sanat Seminerleri’nin ilki çok sayıda konuğun katılımıyla gerçekleşti.

 

American Express sponsorluğunda, iki etapta gerçekleşen Uluslararası Güncel Sanat Seminerleri’nin ilki çok sayıda konuğun katılımıyla Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşti. “Doğru Sanat Koleksiyonerliği: Koleksiyonerin El Kitabı” başlığı altında verilen seminere İstanbul sosyal yaşamının tanınmış simaları katıldı.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge ev sahipliğinde ve koleksiyoner/hami Tansa Mermerci Ekşioğlu, küratör/yazar Zeynep Öz, küratör/sanat yöneticisi Laura Carderera tarafından kurulan SPOT Projects düzenlemesiyle hayata geçirilen etkinlikte, uluslararası güncel sanat platformunun en önemli yazar ve eleştirmenlerinden olan; Vogue, The Guardian ve Art Newspaper gibi yayınların sanat köşesini yazan İngiliz sanat eleştirmeni Louisa Buck, koleksiyonerler ve destekçilerin güncel sanat dünyasını şekillendirmekte oynadıkları önemli rolü anlattı.

 

[nggallery id=1114]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.