© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Düğün Töreninde Pronovias ve Vakko İmzası

Düğün Töreninde Pronovias ve Vakko İmzası

Gabriela Palatchi ile Ediz Elhadef çifti iki gece iki gün süren büyüleyici bir törenle dünyaevine girdi…

Dünyaca ünlü Vakko markasının veliahtlarından başarılı iş adamı Ediz Elhadef ile İspanyol gelinlik markası Pronovias’ın sahibi Alberto Palatchi’nın kızı Gabriela Palatchi ile Barcelona’da peri masallarını andıran bir törenle hayatlarını birleştirdiler. İki gün iki gece süren muhteşem düğüne, İstanbul’dan 150 civarında ismin de dahil olduğu cemiyet hayatının birçok ünlü siması katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.