© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

DSİ Spor, Yardım Gecesi Düzenledi

DSİ Spor, Yardım Gecesi Düzenledi

Rixos Otel’de düzenlenen geceye AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, A Milli Basketbol Takımı Menajeri Harun Erdenay, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı Koordinatörü Aydın Örs, DSİ Gençlik ve Spor Kulübü Basketbol Şubesi Koordinatörü Doğan Hakyemez katıldı. DSİ Spor Kulübü, kuruluşunun 53. yıldönümünde, “Geleceğin Genç Sporcuları Destek Gecesi” düzenledi. Gecede, maddi durumu bozuk sporculara destek amacıyla açık artırma ile tablo ve forma satıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.