© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankaralıların Yeni Buluşma Adresi

Ankaralıların Yeni Buluşma Adresi

Farklı tarzı, samimi ortamı ile iddiasını ortaya koyan The Crank Beysukent’te açıldı.
Angora Bulvarı üzerinde müstakil bir binada hizmet veren The Crank yoğun bir katılım ile hizmete açıldı. Farklı dekorasyonu, kaliteli müzik seçimleri, birbirinden eşsiz ve zengin lezzetleri ile farkını ortaya koyan mekan başkentlilerin uğrak adreslerinden biri olacağa benziyor. Özenle seçilmiş etlerden yapılan The Crank’e has yöntemlerle marine edilen steak’ler özellikle et tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. Ankara’nın gastronomik hayatına yeni bir soluk getiren mekan müşterilerine eşsiz lezzetlerle birlikte nezih bir ortam vaat ediyor. Mekan sahipleri yaptığı açıklamada son yıllarda sayıları giderek artan steakhouse’lara dikkat çekerek “Crank’in uzmanlık alanında T bone, Dallas ve New York steakların en özel lezzetleri oluşturduğunu söylediler. Lezzetli et’lerin yanı sıra tatlılarda New York tarzı cheesecake, tamamen Crank’e özel reçetesi ile Markiz ve en sevilen tatlıların başında gelen çikolatalı sufle ön plana çıkıyor. Yoğun katılımın olduğu açılışta mekan sahipleri konukları ile yakından ilgilendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.