© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğru Beslenmenin Sırları

Doğru Beslenmenin Sırları

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Kadın Platformu’nun Beymen’de düzenlediği seminere Diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar konuk oldu.

Ankara cemiyet hayatının şık ve kendine özen gösteren bayanlarının katılımıyla Kavaklıdere Beymen mağazasında düzenlenen “En güzel kadın için beslenme ve otuz püf nokta ile otuzlu yaşlarda kalmanın sırları” isimli konferansta Elvan Odabaşı Kanar doğru beslenmenin püf noktalarını paylaştı. ANGİAD Kadın Platformu Başkanı Fatma Semiz’in öncülüğüyle düzenlenen seminerde sağlıklı bir diyet yapmanın önemine değinilirken son zamanlardaki kolesterol ilaçları hakkındaki görüşler ve öneriler de paylaşıldı.

[nggallery id=849]
Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.