© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Divan Otel’de Değişim Zamanı

Divan Otel’de Değişim Zamanı

Divan Otel Ankara yeni Genel Müdürü Gökhan Aykan düzenlemiş olduğu yemekle iş dünyası ve Divan ailesine merhaba dedi.

İş ve cemiyet hayatından çok sayıda isim yemeğe katılırken Gökhan Aykan konuklarıyla yakından ilgilendi. Teşekkür yemeği manasında düzenlenen gecede konuklar oldukça keyifli bir gece geçirdiler. Divan Ankara Genel Müdürü Gökhan Aykan, “Bu gece Divan Ankara olarak düzenlediğimiz ilk davet. Ankara’ya geldiğim günden beri beni çok sıcak karşıladınız. Ben de teşekkür etmek amacıyla bu geceyi düzenledim” ifadelerini kullandı.

[nggallery id=1128]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.