© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Derin Tutkuya Yoğun İlgi

Derin Tutkuya Yoğun İlgi

Ayşegül Dinçkök, deniz altında çektiği fotoğraflardan oluşan kişisel sergisini sosyal yaşamın seçkin isimlerinin katıldığı bir davetle açtı.

 

Cemiyet ve iş hayatının başarılı kadınlarından olan Ayşegül Dinçkök su altı fotoğraflarından oluşan “Derin Tutku” fotoğraf sergisi Tophane-i Amire Tek Kubbe Binası’nda gerçekleştirilen şık bir davetle açıldı. Cemiyet ve iş hayatının seçkin simalarının katıldığı davette Ayşegül Hanım konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergiledi. Sergide Ayşegül Hanım’ın Endonezya’nın Sulawesi Adası yakınlarında yirmi iki dalış sonucunda otuz bir kareden oluşan fotoğrafları yer aldı.

Sergiden elde edilecek gelir Sualtı Araştırmaları Derneği’nin “Ege’nin Kadın Balıkçıları” projesine destek olmak üzere aktarılacak. Ayrıca serginin açılmasında önemli destekçiler arasında yer alan Godiva’nın çikolata paketlerinde de bu resimler kullanılıyor ve çikolataların satışından elde edilecek gelirin belli bir kısmı da bu projeye aktarılacak.

 

[nggallery id=1206]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.