© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Denizlerde Geçen On Yedi Yıl

Denizlerde Geçen On Yedi Yıl

Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) kuruluşunun on yedinci yılını, Kurucu ve Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan Yaramancı’nın ev sahipliğinde çok sayıda davetlinin katılımıyla Four Seasons Hotel’de kutladı. 

Her sene yılın en şık baloları arasında yer alan davette bu sene de şıklık yarışı yaşandı. İş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimlerinin katıldığı davetin sponsorluğunu Astaş Holding üstlendi. Astaş’ın en önemli projelerinden Cennet Koyu Branded Luxury Resort Hotel Villas & Residences’ın da tanıtıldığı gecenin sunuculuğunu Saba Tümer üstlendi. Gece yapılan konuşmalarla başlarken Tezcan Yaramancı konuşmasında TURMEPA’nın kuruluşundan günümüze kadar gelişimini anlatırken dünyanın üçte ikisini kaplayan, en önemli protein kaynağı olan deniz ürünlerinin yatağı denizlerin de en az çevre kadar kirletildiğine dikkat çekti. 1994 yılından bu yana Türkiye’deki deniz kirliliğiyle sürekli mücadele veren TURMEPA bu özel yemek davetinden elde edilen gelirle, Karadeniz ve Marmara bölgesinde deniz kirliliği konusunda eğitim ve bilgilendirme çalışması yapacak.

 

 

[nggallery id=884]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.