© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

DENİZ TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ

DENİZ TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ

Ankara Yelken Kulübü’nün 13. Kuruluş Yıldönümü, kulüp üst düzey yönetici ve üyelerinin katılımıyla görkemli bir baloyla kutlandı.

Görkemli balo, AYK Başkanı Adnan Özaslan’ın konuşmasıyla başladı. Özaslan, Ankara Yelken Kulübü’ne katkılarından dolayı, aralarında MAG Medya Yayın Grubu’nun da bulunduğu kurumlara teşekkür plaketi takdim etti. Denizi olmayan Ankara’ nın usta denizcilerinin, birbirinden şık kıyafetleriyle göz kamaştırdığı davete, Grup Bueno şarkılarıyla renk kattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.