© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Contemporary’e Özel Davet

Contemporary’e Özel Davet

Türkiye’nin en büyük çağdaş sanat fuarı Contemporary İstanbul’un ana sponsoru olan Akbank Private Banking, sponsorluklarının beşinci yılını Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen özel bir kokteyl ile kutladı.

Sakıp Sabancı Müzesi’nde çok özel bir dekorla düzenlenen davete Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ev sahipliği yaptı. Geceye cemiyet, iş ve sanat camiasından birçok seçkin isim katıldı. Akbank Genel Müdürü Ziya Akkurt, “Türk Çağdaş Sanatı”na verdikleri destekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.