© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çocuklara Resmi Sevdiren Proje

Çocuklara Resmi Sevdiren Proje

1994 yılında çağdaş ve nitelikli eğitim amacıyla kurulan Çağdaş Eğitim Vakfı “100 Çocuk 1000 Renk” isimli sergisini Ritz Carlton Hotel’de düzenlenen şık bir kokteylle açtı. 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen serginin bu yıl on yedincisi gerçekleştirildi. Cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katıldığı etkinlikte çocukların yaptığı resimler konuklar tarafından beğeniyle takip edildi. Çocukların resim kabiliyetlerini geliştirmek ve ileride daha profesyonel olmaları açısından fırsatlar sunan projeye katılımın her yıl artması yüzleri güldürdü. Bu yılki sergide çocuklar, dünyaca ünlü ressam ve yazar İbrahim Balaban’la tanışıp ve sohbet ederek konu hakkında bilgi alma fırsatı buldular.

[nggallery id=1326]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.