© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çiçekler İçinde Gerçekleşen Etkinlik

Çiçekler İçinde Gerçekleşen Etkinlik

İngiltere Kraliyet Ailesi çiçekçisi ve birçok dünya yıldızının çiçek tasarımcısı Judith Blacklock Türkiye’de atölye çalışmaları düzenledi.

Maison Française’ın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen ünlü çiçek tasarımcısı cemiyet hayatının ünlü bayanlarına çiçekler ve buketler hakkında bilgiler verdi, uygulamalı atölye çalışması yapıldı. Kensington Sarayı’nın floristi Judith Blacklock Türkiye’deki etkinliklerinin kinci ayağı olan Ankara buluşmasında çalışmalarını iki bölüm halinde gerçekleştirdi. İlk bölümde masa üzeri çiçek düzeni ve buket eğitimi veren ünlü florist ikinci bölümde eğlenceli, yaratıcı, ilham verici demo uygulamalarıyla davetlilere çiçekler hakkında ipuçları verdi.

[nggallery id=1343].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.