© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen ve Zest İstanbul’dan Ortak Etkinlik

Beymen ve Zest İstanbul’dan Ortak Etkinlik

Zest İstabul, Beymen Kavaklıdere mağazasında Ankaralı modaseverleri ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimiyle buluşturdu.

Zest İstanbul Visits Beymen Kavaklıdere etkinliği bir çok ünlü modacının katılımıyla gerçekleşti. Ferhan İstanbullu  Mert Aslan  Burcu Esmersoy, Sinem Güven ve Aylin Tahincioğlu gibi bir çok ünlü modacının katılımının yanı sıra Ankara iş ve cemiyet hayatından bir çok bilinik isim katıldı. Seçilmiş markalardan özel ürünlere yer verilen etkinlikte davetliler ünlü modacılardan kıyafet ve aksesuar seçimleri konusunda yardım aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.