© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bodrum’u Sallayan Parti MAGical White Night

Bodrum’u Sallayan Parti MAGical White Night

Gelenekselleşen MAGical Night, “White Party” konsepti ile, Bodrum’un en güzel sahillerinden birine sahip olan Bilkent Casa Costa Boutique Hotel’de gerçekleşti.

MAG Medya kurucusu, genç ve başarılı iş insanı Can Çavuşoğlu, eşi MAG Kreatif Direktörü Seda Çavuşoğlu ve MAG Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ev sahipliğindeki MAGical Night, konuklarına Bodrum’da unutulmaz anlar yaşattı. Yurt içi ve yurt dışı konuklarıyla, ekranların sevilen yüzleri, cemiyet ve siyaset dünyasının tanınmış isimlerinin katıldığı partide davetliler beyaz kıyafetleriyle geceyi aydınlattı. Muhteşem kokteyller ve lezzetli ikramlar eşliğindeki gece, davetlilere Bodrum’da büyülü anlar yaşatarak yaza damgasını vurdu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.