© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen’den Sezon Trendleri

Beymen’den Sezon Trendleri

Beymen, her sezon öncesi olduğu gibi 2012-2013 Sonbahar-Kış sezonunu Beymen Kreatif Direktörü Murat Türkili’nin sunumuyla gerçekleştirilen Trunk Show’la tanıttı. Nişantaşı mağazasında gerçekleştirilen tanıtımı sosyal yaşamın birçok ünlü ismi takip ederken, tanıtımın Fashion Night Out kapsamında olması nedeniyle oldukça yoğun bir katılım vardı. Trunk Show’da Beymen Collection ve Academia koleksiyonlarının yanı sıra Celine, Stella McCartney, Missoni, Lanvin, Valentino ve Givenchy gibi dünya modasına yön veren birçok markanın da yeni sezon ürünleri tanıtıldı. Sosyal yaşam ve moda dünyasının önemli isimlerinin katıldığı davette Murat Türkili, koleksiyonların yansıttığı duruşu anlattı ve sezon trendleri hakkında ipuçlarını konuklarla paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.