© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Best Gİft Fest’te Sevgililer Günü Alışverişi

Best Gİft Fest’te Sevgililer Günü Alışverişi

Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki “Best Gift Fest Alışveriş Balosu” Çırağan Palace Kempinski’de binlerce kişiyi ağırladı.  Aston Martin Residences ana sponsorluğunda ve Adnan Bostan Furniture’ın katkısıyla Sevgililer Günü’ne özel gerçekleşen alışveriş balosu, imza attığı ilklerle birlikte renkli şovlarıyla da güne damgasını vurdu.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Boğaziçi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından yürütülen “İlmek İlmek Projesi”nin desteklendiği bu özel günde 100’ü aşkın marka, stantlarıyla birlikte birbirinden güzel ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sundu. Best Gift Fest Alışveriş Balosu’na cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.