© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Beş Yıllık Aşkta Mutlu Son

Beş Yıllık Aşkta Mutlu Son

Kaan Kızılkaplan ve Setenay Kuruçayırlı yapılan şık bir düğünle dünya evine girdi. Beş senelik aşklarını resmiyete döken ikilinin düğününe Ankara iş ve cemiyet hayatından çok sayıda konuk katıldı.
Capital Country Club’ın sahibi Mahmut Kızılkaplan’ın iş adamı oğlu Kaan Kızılkaplan hayatını Ertuğrul Kuruçayırlı’nın kızları, TOBB Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu Setenay Kuruçayırlı ile birleştirdi. Bu özel gecede çiftin mutluluğu ve heyecanı yüzlerine yansırken, şık davetliler ikilinin mutluluğuna ortak oldu.
 Yaklaşık beş yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çiftin düğünü renkli görüntülere sahne oldu. Gölbaşı’ndaki Capital Country Club’da gerçekleşen düğün töreninde, aile üyeleri konukları kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi. Konukların yerlerini almalarının ardından ilk olarak çiftin resimlerinin yer aldığı slayt gösterisi davetlilerle buluştu. Dakikaların ilerlemesiyle çift kapıda göründü. Havai fişekler ve davetlilerin alkışları eşliğinde nikah masasına yürüyen gelin ve damat, şahitlerin onayıyla mutluluklarını taçlandıran imzaları attı. Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen çiçeği burnunda çift daha sonra davetlilerin huzurunda ilk danslarını yaptı. Uzun yıllar birlikteliklerini sürdüren çift, geçen yıl Eylül ayında nişanlanarak evlilik öncesi ilk adımı atmıştı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.