© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Barış Küpçü; Gelecek Odaklı

Barış Küpçü; Gelecek Odaklı

Asimetrik tavan, oval camlar ve metal detaylarla oluşturulan bu tasarım, Sibernetik Teknoloji Bilişim Çözümleri’nin karakteristiğini yansıtan bir projedir…

Move Mimarlık A.Ş. olarak projelerimizde önceliğimiz, çalıştığımız kişi ya da kurumun vizyonunu ve mümkünse karakteristiğini yansıtabilmektedir.

YDA Center’da bulunan Sibernetik Teknoloji’nin sizinle paylaştığım ofisi, bunun bir örneği niteliğindedir.

Giriş kısmından itibaren asimetrik tavan çalışmamız, teknolojinin ve bilimin ne kadar kuralsız olduğu duygusunu barındırırken bazı yerlerde kullandığımız metal detaylar ise markanın sağlam duruşunu vadetsin istedik. 

Ofis bölme camlarını oval tasarlayarak estetik bir doku oluşturduk. Oluşturduğumuz bu estetik doku, markanın işindeki hassasiyetini vurgularken; zeminde kullandığımız farklı ürünler de, markanın yeni fikirlere açık olunduğu düşüncesini uyandırdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.