© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Baharı Havyar Partisiyle Karşıladılar

Baharı Havyar Partisiyle Karşıladılar

Çayyolu’nda açıldığından bu yana başarısıyla ve kaliteli ürünleriyle ön planda olan Le Visage Cilt Bakım Merkezi, baharı karşıladı.

Ingrid Millet ile birlikte düzenlemiş olduğu Caviar Kokteyli ile konuklarıyla birlikte bahara merhaba diyen cilt bakım merkezinde aynı zamanda havyar ikramında bulunularak havyarın ciltteki olumlu etkileri anlatıldı. Oldukça güzel bir kokteylde bir araya gelen güzellik sektöründen birçok isim ve milli motocross yarışçıları keyifli bir partiye imza attılar.

 

[nggallery id=1194].

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.