© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Galeri Soyutta Üçlü Sergi

Galeri Soyutta Üçlü Sergi

Galeri soyut 3 ayrı sergiye birden ev sahipliği yaptı. Sertap Yeğin, Engin Korkmaz ve Mehmet Ali Doğan’ın birbirinden değerli eserleri sergilendi. Galeri Soyut’un 3 ayrı salonunda aynı gün sergilenmeye başlayan eserler ziyaretçi akınına uğradı. Birbirinden değerli tablonun yer aldığı sanat galerisine sanatseverlerin ilgisi yoğun oldu. Mehmet Ali Doğan, Sertap Yeğin ve Engin Korkmaz’ın tablolarının yer aldığı serginin açılışı kokteyl havasında geçti. Eserleri yakından inceleyenler tablolar hakkındaki görüşlerini sanatçıya aktardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.