© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Amrita Partisinde 80’ler ve 90’lara Dönüş

Amrita Partisinde 80’ler ve 90’lara Dönüş

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Swissôtel bünyesindeki Amrita SPA Wellness partisi bu yıl çok eğlenceli bir konseptte düzenlendi. 

Tüm üyelerinin katıldığı kutlamada Amrita SPA, 80’li ve 90’lı yılların hit parçalarının çalındığı nostaljik bir geceye ev sahipliği yaptı. Birbirinden özel sahne şovlarının yanı sıra parti boyunca süren sürpriz eğlenceler konuklara güzel bir gece yaşattı.

[nggallery id=856]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.