© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Alışveriş ve Moda İç İçe

Alışveriş ve Moda İç İçe

Melis Ağazat’ın yeni koleksiyonu, Tomtom Design Week’te görücüye çıktı. Koton’un 2022 ilkbahar-yaz sezonuna özel hazırlanan yeni koleksiyon, İstanbul’daki alışveriş etkinliğinde moda tutkunlarının yoğun ilgisini gördü.

Koton’un, yeni sezona özel hazırlanan “Skirtly Yours by Melis Ağazat” koleksiyonu, Tomtom Design Week’te gerçekleşen bir alışveriş etkinliğinde moda severlerle buluştu. Alışveriş ve modanın iç içe olduğu etkinliğe iş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınan isimleri katıldı. Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve moda direktörü Melis Ağazat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik renkli anlara sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.