© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TAO’yla Uzak Doğu’ya

TAO’yla Uzak Doğu’ya

Üner Grup’un başarılı markalarının arasına bir yenisi daha eklendi. Çayyolu’nda yenilenen mekanı ve zenginleştirilen menüsüyle hizmete açılan TAO, özel açılış davetinde misafirlerini ağırladı. Üner Grup Yönetim Kurulu Başkanı Boğaç Üner’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa çok sayıda önemli davetli katıldı. Asya’nın beş farklı mutfağından lezzetli ve seçkin yiyecekleri Türk damak zevkiyle harmanlayan TAO, deneyimli şefleriyle dünya lezzetlerini Ankara’ya taşıyor.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.