© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

GOP Dental Butik Diş Kliniğini Hizmete Açtı

GOP Dental Butik Diş Kliniğini Hizmete Açtı

GOP Dental, Gazi Osman Paşa Butik Diş Kliniği’ni hizmete açtı. Meslekte 30. yılını kutlayan GOP Dental, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Sinan Aygün ve Faruk Köni tarafından özel bir davetle açıldı. Açılış çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Modern ve ferah bir mekan olmasına özen gösterilerek hazırlanan kliniği açılışının ardından gezen davetliler poliklinik hakkında bilgi aldılar.

 

 

[nggallery id=760]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.