© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gordion Açıldı

Gordion Açıldı

Gayrimenkul yatırım şirketi Redevco’nun Türkiye’deki ilk projesi ve yüz elli milyon dolara mal olan Gordion Alışveriş Merkezi açıldı. Açılışta, borazanlar çalınıp aryalar okunarak, Gordion Prensi’nin tahtıyla birlikte sahneye getirildiği bir de mizansen sunuldu. Gordion Alışveriş Merkezi Müdürü Alp Atilla ise kısa sürede tamamladıkları merkezlerinin dünyaca ünlü tasarım firması Chapman Taylor ve Redevconcept tarafından yapıldığını ve uluslararası yeşil bina standardı Breeam Sertifikası’na sahip Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi olduklarını söyledi. Merkezde yüz elliyi aşkın mağazanın ve on üç salonu ile Ankara’nın en büyük sinema kompleksinin yer aldığını belirten Atilla, “Merkezimizi ’Başkentlilerin İkinci Oturma Odası’ olacak şekilde dizayn etmeye çalıştık ve zamanla bu samimiyeti yaratacağımıza da inanıyoruz” dedi. Gordion Alışveriş Merkezi, toplamda yaklaşık elli bin metrekarelik alanda yer alıyor. Alışveriş merkezinde yüzden fazla mağaza bulunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.