© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Filistin Caddesi’nde Farklı Tasarımlar

Filistin Caddesi’nde Farklı Tasarımlar

Gelinlik ve günlük yaşamda giyilen şık tasarımlar üreten Zeynep Çatal, kendi adını taşıyan “Zeynep Çatal The Fashion Workshop Boutique”i, Filistin Caddesi’nde gerçekleştirilen şık bir açılış davetiyle Ankaralı modaseverlerle buluşturdu. Açılış kurdelesini, Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Canip Karakuş’un kestiği açılışta Çatal; bayanlara çok farklı tasarımlar bulma imkanı sağlayan butiklerinde her kıyafetin kişiye özel olarak hazırlandığını belirtti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.