Başa Dön

44. Yaşını Dostlarıyla Birlikte Kutladı

44. Yaşını Dostlarıyla Birlikte Kutladı

Afrika kültürü ile yemeklerini bir arada sunan Island Lounge African Intercontinental Restaurant & Bar’ın ortaklarından ve Damscoe Dudu İç ve Diş Tic. Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Dudu Yeşilçam yeni yaşını yakın dostlarıyla birlikte Island Lounge African Intercontinental Restaurant & Bar’da düzenlenen görkemli bir partiyle kutladı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı doğumgünü partisinde Dj performansları ve dansçıların görsel şovlarıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Dudu 44. doğumgünü pastasını ortakları Gbenga Noble, Tina Amare ve yeni iş ortağı Lareste Klinik Kurucusu Lara Muradova ile birlikte alkışlar eşliğinde üfledi. Island Lounge African Intercontinental Restaurant & Bar’da gerçekleşen doğumgünü partisinde konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.