© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Beymen’de Şık Davet

Beymen’de Şık Davet

Beyhan Bağış’ın marka sahibi olduğu Anatoli ev ve dekorasyon markası Beymen’de düzenlenen şık bir kokteyl ile tanıtıldı.

Anadolu kültürünü ve motiflerini şık ve zarif bir şekilde günümüze uyarlayan ve bunu geniş kitlelere ulaştırmak için kurulan Anatoli markasının lansmanı Kavaklıdere Beymen’de yapıldı. Cemiyet hayatının birçok ismini bir araya getiren davete siyaset dünyasından da katılım yoğun oldu. Şık tasarımların konuklar tarafından oldukça beğenildiği lansmanda en yoğun ilgiyi Kubbe-i Aliye kahve keyifliği ve Selçuki Karaf gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.