© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Resital Büyüledi

Resital Büyüledi

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın, Jeunesses Musicales International projeleri kapsamında organize ettiği, Alman gençlerden oluşan koroya şeflik yapan Gürer Aykal büyüledi.

Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda sahne alan Berlik Gençlik Senfoni Orkestrası kendilerini izlemeye gelenleri büyüledi. Jeunesses Musicales International projeleri kapsamında gerçekleşen resitale ünlü orkestra şefi Gürer Aykal şeflik yaptı. Yaşları 14 ile 25 arasında değişen gençlerden oluşan orkestranın performansı büyük bir dikkatle dinlenirken konuklardan tam not aldı. 1987 yılından beri dünya çapında başarılı konserler veren orkestranın canlı performansını cemiyet hayatının tanınan simaları da izledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.