© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

14. Contemporary İstanbul Sergisi

14. Contemporary İstanbul Sergisi

Akbank ana sponsorluğunda Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde 14. kez kapılarını açan Contemporary İstanbul, bir çok ünlü ismi ağırladı.

Galeriyi gezen davetliler, 23 ülkeden, 74 galeri, 510 sanatçı ve 1400’den fazla çağdaş sanat eserlerini yakından inceleme fırsatı buldu. Serginin ev sahiplerinden olan Suzan Sabancı Dinçer ve Ali Güreli konuklarla bizzat ilgilenerek sanatçılara destek oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.