© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yoga Journal Türkiye’de

Yoga Journal Türkiye’de

Yoga Journal Türkiye Organizasyonu ve Karanlıkta Diyalog Sergisi ev sahipliğinde, Karanlıkta Yoga ile İçsel Keşif Dersleri 25 Ocak’tan itibaren İstanbul’da başlıyor.

Dünya üzerinde 130 kentte 7 milyondan fazla insana “dokunmuş” olan “Karanlıkta Diyalog Sergisi” katılımcılarını görme engellilerin dünyasını deneyimlemek için davet ediyor. Ziyaretçiler, şehir hayatını bir görme engelli rehber eşliğinde; oluşturulan park, cadde, market, sinema ve cafe ortamlarında özel olarak üretilmişses, koku, doku ve tatlar aracılığıyla hiç görmeden, tamamen diğer duyularına bağlı kalarak keşfedecekler. Bu keşif aslında görme yetisine sahip olan bireylerin görme engellilerin dünyasını içselleştirebilmesi, dünyayı onların gözünden görmesi için katılımcılara iyi bir deneyim sağlayacak. Sergiyi gezenler bütün şehri gözleri ve görme duyuları olmadan keşfettikten sonra Karanlıkta Yoga ile içsel bir keşif yaşayacaklar. Karanlıktaki derin bir sonsuzluğun içinde bireysel potansiyelleri ve sınırlarını deneyimleyecekler.
www.yogajournal.com.tr ve Facebook: Yoga Journal Türkiye

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.