© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

FREYWILLE

FREYWILLE

FREYWILLE, Matruşka Bebekleri Özel Tasarımlara Taşıyor!
Matruşka Bebekler, FREYWILLE ile Mineli Mücevherlere Yansıtılıyor!
Mineli mücevherler tasarlayan FREYWILLE, yeni ‘Passionate Russia’ koleksiyonunda yer alan ‘My Matryoshka’ setlerinde Rus kültürünün ebediyet sembolünden ilham alıyor.

Olağanüstü, unutulmaz ve kadınlığa bir övgü: ‘My Matryoshka’…
Tasarımlarının ana kaynağı ‘hümanizm’ olan FREYWILLE, koleksiyonlarını ortaya çıkarırken ülkelerin yaşayışları ve kültürleri hakkında geniş araştırmalar yapmaya devam ediyor. Sonbahar/Kış 2013 sezonunu Rusya’ya adadığı ‘Passionate Russia’ koleksiyonu ile karşılayan FREYWILLE, etnik bir takım objeleri renklerle harmanlayarak ortaya olağanüstü tasarımlar çıkarıyor.
Dünya çapında üne sahip Rus kültürünün kendine has ruhunu taşıyan ve tarihsel bir sembol olan ahşap Matruşka bebeklerden alınan ilhamla FREYWILLE sanatçıları mineli mücevherler tasarladılar.
Dışarıdan güzel Rus kadınlarının minyatür replikası, içerden Rusya’nın önemli aile, gelenek ve devamlılık değerlerinin temsili olarak ele alınan Matruşka bebekler, bir başka deyişle gerçek sonsuzluk ile şekillendirilen ve nesiller arasında önemli bir bağlantıyı anlatıyor.

FREYWILLE sanatçıları tarafından değerli mücevherlerin minelerine incelikle işlenen Matruşkalar, kadınlığın ebedi yenilenmesine, uyumuna ve bilincine övgü olarak yorumlanıyor.
FREYWILLE - My Matryoshka - diva ring 830 tl

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.