© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Modanın Kalbi Fashionable İstanbul

Modanın Kalbi Fashionable İstanbul

Türkiye’de ilk defa düzenlenen Fashionable İstanbul, dünyaca ünlü moda devlerinin sunduğu renkli defilelerle gerek ülkemizde gerekse yurt dışında büyük yankı uyandırdı. Hollywood yıldızlarının katıldığı moda şovları, defileleri ve partileri ile Fashionable İstanbul ülkemizde yılın moda olayı oldu.
Üç gün süren ve moda devlerini buluşturan etkinlik, Roberto Cavalli’nin defilesiyle başladı. Ertesi gün Gianfranco Ferre ve Salvatore Ferragamo defileleriyle sürdü. Son gün Missoni ve Vivienne Westwood ’un şovlarıyla sona erdi.
İstanbul Boğazına nazır Dolmabahçe Sarayı’nın bahçesinde deniz üzerinde oluşturulan beş tonluk platformda kurulan çadırda yapılan defileler ile Fashionable İstanbul, deniz üzerinde düzenlenen ilk moda gösterisi olarak tarihe geçti.
Yılın moda şovu Fashionable İstanbul’da cemiyet hayatının hoş bayanları da üç gün üç gece süren davetlerde birbirinden farklı ve şık kıyafetler giyerek adeta ayrı bir şıklık şovu sergilediler.
Kırmızı halıda poz veren ünlüler, defileleri izledikten sonra yapılan “after party”lerde eğlenerek, bu unutulmaz etkinliğin doyasıya tadına vardılar…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.