© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Şehirli Mutfak

Şehirli Mutfak

Şehirli Mutfak

Yenilikçi çizgisiyle ve fark yaratan modern mutfak tasarımlarıyla öne çıkan İntema Mutfak, yeni Solido modelini bizlerle tanıştırıyor. Rahatlık, özgürlük ve mutluluk yaklaşımının bir yansıması olarak tasarlanan Solido; sade, modern ve konforlu. Stil sahibi bir sadeliğe sahip olan Solido, modaya yakın duran zarif hatlarıyla fark yaratıyor. Parlak olarak beyaz, krem ve siyah olmak üzere üç renk seçeneği sunan Solido modeli genç ve şehirli bir mutfak.

www.intemamutfak.com.tr

(0800) 211 70 00 // (0532) 755 75 00

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    empero servisi

    28 Eylül 2020

    Blog yazınız için teşekkür ederim. Yeni keşfetmiş oldum

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.