© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

OI ARTE’de Kış Güneşi

OI ARTE’de Kış Güneşi

Sezonun trendlerini Oi Arte ile takip etmenin keyfi bir başka… Dünyanın en rahat, en neşeli, en sıra dışı ayakkabılarını ülkeleriyle eş zamanda vitrinlerine taşıyan Oi Arte bir kez daha fark yaratıyor. Manitobah Mukluks, Avustralian Luxe Collective, İrregular Choice, Arezzo, Gabor ve Pas De Rouge gibi markaların birbirinden şık alternatifleriyle sergilendiği Oi Arte’de el yapımı aksesuarlar ve çantalar da akılları baştan alıyor. Kendini Barbie gibi hissetmek isteyen herkesi Oi Arte mağazalarına bekliyoruz.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.