© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Evlenenlerin Mobilyası EMOHOME

Evlenenlerin Mobilyası EMOHOME

Emohome; kaliteli, zekice detaylandırılmış, modern ev mobilya ve aksesuarlarını müşteri odaklı ürün ve hizmet anlayışıyla evlenecek çiftlerin, evini yenileyenlerin beğenisine sunuyor. Ürünlerde çizginin kararlılığını, kumaşın yumuşaklığını, ahşabın sıcaklığını, lakenin parlaklığını hemen fark ediyorsunuz. Türkiye’nin yeni ev mobilya markası  “Emohome”  birbirinden güzel mobilyalarıyla evlenenlerin bir ömür boyu yanında olmak istiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.