© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mucizevi Bakım için INGRID MILLET

Mucizevi Bakım için INGRID MILLET

Gözlerinizin çevresindeki hassas dokular çok az destek lifine sahip oldukları için son derece narindir. Gözlerimizin gençlik içinde ışıldamaya devam etmesi için ise onları çevreleyen bu hassas bölgeyi korumak büyük önem taşır. INGRID MILLET, göz çevrenizdeki hassas bölgeyi korumak ve yaşlanma belirtilerini gidermek için Mica teknolojisi ile üretilen çok özel bir göz bakım ürünü sunuyor. INGRID MILLET Gel Cristal Yeux yenileyici göz çevresi bakım jeli, göz çevrenizdeki hassas dokuları onararak yaşlanma etkilerine karşı savaşıyor.

 

INGRID MILLET ürünleri tüm seçkin yetkili eczanelerde!

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.