© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tasarımıyla Göz Alan VERTU Ti Ferrari

Tasarımıyla Göz Alan VERTU Ti Ferrari

Ferrari tutkunları artık tutkularını telefonlarına da yansıtabilecekler. Lüks cep telefonu sektörünün önde gelen üreticisi Vertu, 2013 adetle sınırlı sayıda üretilen yeni cep telefonu VERTU Ti Ferrari’yi tutkunlarının beğenisine sundu. Ferrari F12berlinetta’nın ergonomik hatlarından ilham alınan telefonun malzemeleri de tamamen Ferrari’den özel olarak tedarik edildi. Telefonun ara yüzü de Ferrari tasarımlarından oluşuyor. Sizlere de bu sınırlı sayıda üretilen eşsiz üblankrünü kullanmak kalıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.