© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Emaar Golf Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Emaar Golf Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar’ın düzenlediği Golf Turnuvası, İstanbul Golf Kulübü’nde yapıldı.  İstanbul Golf Kulübü’nün 2011 yılı ikinci sezon turnuvalarının başlangıç ayağında, erkekler üç, bayanlar ise iki kategoride mücadele etti.Yüzyetmişaltı oyuncunun yer aldığı turnuvada gross birincileri, kategori birincileri, senior ve junior birincileri ile pin’e en yakın vuruş, en uzun vuruş ve bayrağa en yakın vuruş yapan oyunculara ödülleri verildi. Turnuvanın bayan şampiyonu Beyhan Benardete olurken, erkekler kategorisinde Alihan Afşar ödülü kazanan isim oldu. Emaar Türkiye CEO’su Ozan Balaban, Emaar Golf Turnuvası’nda usta golf oyuncularının gösterdiği ilgi ve başarıdan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Emaar Türkiye, bu özel ve elit organizasyonun geleneksel hale getirilerek devam ettirileceği ve Golf’e olan desteklerinin devam edeceğini duyurdu.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.