© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Volvo Golfü Güney Afrika’ya Taşıyor

Volvo Golfü Güney Afrika’ya Taşıyor

Volvo Dünya Kupası Golf Turnuvası’na katılacak ülkelerin golf temsilcileri yapılan bir turnuvayla belirlendi. Ocak ayında Güney Afrika’da yapılacak Volvo Dünya Kupası Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil edecek golfçüler bayanlarda Nesrin Sarıoğlu ve erkeklerde Aydoğan Babaoğlu oldu. İki gün süren zorlu turnuva İstanbul Golf Kulübü’nde gerçekleşti. İki günde iki farklı mevsimin şartlarında mücadele etmek zorunda kalan golfçülerden dereceye girenlere kategorilerine göre kupaları verildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.