© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Geleneksel Buluşmanın Üçüncü Yılı

Geleneksel Buluşmanın Üçüncü Yılı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kadir Has Vakfı Golf Turnuvası bu yıl da İstanbul Golf Kulübünde gerçekleşti. Üçüncüsü düzenlenen golf turnuvasına birbirinde başarılı birçok golf sever katıldı.
Golf Turnuvası, erkekler, bayanlar, gross, senior ve junior olmak üzere üç kategoride gerçekleşti. Baylar Gross kategorisinde Ahmet Küçük birinciliğe ulaşırken, Bayanlar Gross kategorisinde Beyhan Benardete birinci oldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.