© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi (18 Kasım)

Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi (18 Kasım)

Yalanlar, saçmalıklar, komiklikler, acıklı durumlar… Karakterlerin hepsi deli, hepsi aşırı…
“Polis”, “Güneşin Oğlu”, “Beş Şehir” filmleriyle sinema dünyasına özgün bir anlatım üslubu getiren “Leyla ile Mecnun”un yaratıcılarından Onur Ünlü’nün senaryosunu yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda; Selçuk Yöntem, Ezgi Mola, Türkü Turan, Tansu Biçer gibi isimler yer alıyor. Celal Tan 60 yaşlarında bir anayasa profesörüdür. Kamuran adında bir annesi, ilk evliliğinden Kamuran adında bir oğlu ve Jülide isminde bir kızı vardır. İkinci evliliğini kendisinden 35 yaş küçük genç ve güzel Özge ile yapmıştır. Ailenin zorlama ilişkiler ağı haline dönüştüğünde nasıl sahteleştiğini, nasıl yalanlar ürettiğini ve yalanlara nasıl göz yumduğunu, ailenin hep birlikte tanık oldukları büyük bir kriz sonrası yaşadıklarını anlatan bir film…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.