© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sergide Çocuklara Yardım

Sergide Çocuklara Yardım

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden ve TOÇEV Yönetim Kurulu Başkanı olan Ebru Uygun “Dokundum” ismini verdiği ilk kişisel sergisini Nişantaşı’nda bulunan Galeri Espas’ta açtı.

 

Ebru çalışmalarının yer aldığı sergiye cemiyet ve iş hayatının tanınmış simaları katıldı. Kokteylle başlayan sergide yer alan tüm eserlerin geliri okuma istekli çocuklara eğitim hayatları boyunca destek veren TOÇEV’e bağışlandı. Sanatçı kişiliğinin yanı sıra çıkardığı üç kitapla yazar kimliği de taşıyan Ebru Uygun, sergisinin kokteylinde konuklarıyla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Gecenin sonunda Ebru Hanım bir konuşma yaparak kokteyle katılan tüm konularına teşekkürlerini sundu.

[nggallery id=934]

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.