© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sürenkök Sergiyle Anıldı

Sürenkök Sergiyle Anıldı

Foto muhabiri Mehmet Sürenkök’ün çektiği “Demokrasi Tarihinden Kareler” fotoğraf sergisi Önder Sürenkök tarafından Gazeteciler Cemiyeti’nde açıldı.

 

Babasının anılarını ve ismini bu sergiyle yaşattığını ifade eden Önder Sürenkök’e eşi İnci Sürenkök ile kızı Naz ve oğlu Ertuğrul da eşlik etti. Serginin açılışına, eski bakanlardan İsmet Sezgin ve Saffet Arıkan Bedük, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, ASO Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu wile çok sayıda basın mensubu ve davetli katıldı.

[nggallery id=951]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.